Logo e-OPAK - Ogólnopolska Pomoc Drogowa
Wezwij Pomoc 24h/7

Pomoc drogowa 24/7

Zgłoś awarię online

Wypełnij formularz

+48 531 120 251

Telefoniczne zgłaszanie awarii

Serwis

+48 512 640 361

Wszystko poza zgłaszaniem awarii (8:00-16:00)

Edit Template
Wezwij Pomoc 24h/7

Pomoc drogowa 24/7

Zgłoś awarię online

Wypełnij formularz

+48 531 120 251

Telefoniczne zgłaszanie awarii

Serwis

+48 512 640 361

Wszystko poza zgłaszaniem awarii (8:00-16:00)

Edit Template

Ślusarz OPAK pomaga 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Szybko, na miejscu, dla Ciebie.

Płać wygodnie przelewem na podstawie faktury z odroczonym terminem płatności lub u naszego serwisanta. Po otwarciu drzwi mogą pojawić się dodatkowe koszty (wymiana wkładki, uszkodzony mechanizm itp.).

lub

e-opak ślusarz

Awaryjne otwieranie drzwi i samochodów

Zatrzasnęły się drzwi w domu lub zatrzasnąłeś kluczyki w samochodzie? Jesteś zablokowany? OPAK jest dla Ciebie – teraz w Częstochowie. Również dla osób nie będących naszymi członkami!

✔️ Krótki czas oczekiwania.
W większości przypadków jesteśmy na miejscu w ciągu 45 minut.
✔️ Niezawodnie i wiarygodnie.
OPAK oznacza dostawcę, któremu można zaufać.
✔️ Stałe ceny podstawowe.
Z góry poinformujemy Cię dokładnie, ile kosztuje nasza usługa.
✔️ Łatwa płatność.
Jeśli nie masz gotówki, będziesz mógł zapłacić fakturę w późniejszym terminie.

Jeśli znajdziesz się bez klucza przed własnymi drzwiami lub zatrzaśniesz kluczyki w samochodzie, potrzebujesz szybkiej i kompetentnej pomocy. Serwis ślusarski OPAK zapewnia jak najszybszy powrót do domu lub samochodu. Niezależnie od tego, czy jesteś członkiem OPAK czy nie, wystarczy telefon lub zamówienie online, a my będziemy w drodze. Korzystasz z krótkich czasów oczekiwania, przejrzystych cen i płatności na podstawie faktury z odroczonym terminem.

Szybkość i profesjonalizm to specjalność OPAK. Teraz możesz skorzystać z naszego doświadczenia także wtedy, gdy nie podróżujesz samochodem. Serwis ślusarski OPAK jest już do Twojej dyspozycji i pomoże w przypadku zatrzaśnięcia. W ciągu dnia lub w nocy, a także w weekendy i święta.

Ile kosztuje usługa ślusarska OPAK? – wszystkie ceny

Transparentność jest dla nas ważna, zwłaszcza jeśli chodzi o pieniądze. Dlatego w serwisie ślusarskim OPAK za podstawową usługę płacisz stałe ceny podstawowe. Podstawowa usługa obejmuje proste otwarcie drzwi, bez żadnych dodatkowych prac, w tym koszty dojazdu.2

Ile kosztują nasze usługi można zobaczyć w poniższej tabeli:

OkresCena podstawowa1
Po. – Pt.
(06:00 – 20:00)
300 zł
(z VAT)
Po. – Pt.
(20:00 – 06:00)

Sobota, Niedziela, dni wolne i święta
(00:00 – 24:00)
500 zł
(z VAT)
Dopłaty za dalsze czynności w przypadku utrudnionego otwierania drzwiCena
(z VAT)
Zastępczy cylinderod 100zł2
Wadliwa mechanika
– Zamek wpuszczanyod 100zł2
– Frezowanie
Jeśli podczas otwierania drzwi wymagane jest frezowanie, jest to dodatkowy nakład pracy.
30zł
– Materiał naprawczy
Drobne materiały, takie jak podkładki itp. użyte podczas naprawy.
20zł
Plus czas pracy za każdy rozpoczęty kwadrans, począwszy od 46 minuty100zł3
Opłaty za anulowanie
W przypadku anulowania zamówienia później niż 10 minut po jego złożeniu, zastosowanie mają opłaty za anulowanie.100zł
(z VAT)

1 Cena jest obliczana według czasu złożenia zamówienia, a nie według czasu rozpoczęcia otwierania drzwi.

2 Mogą wystąpić dodatkowe koszty w zależności od wymagań lub specjalnych życzeń. Poszczególne usługi dodatkowe, które wykraczają poza standardową usługę ślusarza OPAK stanowią czynność prawną pomiędzy Tobą a pomagającym. Prosimy o uregulowanie tych wydatków bezpośrednio u pomocnika na miejscu!

3 Czas 45 minut rozpoczyna się, gdy pomocnik jest na miejscu.

Wskazówka: Nie zawsze musisz sam ponosić koszty otwarcia drzwi. W zależności od umowy najmu np. wynajmujący jest zobowiązany do zapłaty za uszkodzony zamek. Ponadto koszty otwarcia drzwi są pokrywane przez niektóre polisy ubezpieczeniowe dla gospodarstw domowych. Dlatego pamiętaj, aby przyjrzeć się swojej taryfie ubezpieczeniowej.

Nie potrzebujesz gotówki na podstawowe usługi OPAK i wymienione dopłaty.
Za naszą usługę można po prostu wygodnie zapłacić potem na podstawie faktury z odroczonym terminem płatności.
Poszczególne usługi dodatkowe, które wykraczają poza dopłaty lub usługi ślusarza OPAK, stanowią transakcję prawną pomiędzy Państwem a ślusarzem OPAK. Płacisz za nie w porozumieniu z dyżurującym partnerem.

Profesjonalny serwis dla wszystkich – nasza obietnica jakości

Stanie przed własnymi drzwiami bez klucza to sytuacja stresująca. Zaprojektowaliśmy naszą usługę tak, aby pomóc Ci odzyskać spokój tak szybko, jak to możliwe.

W szczegółach oznacza to:

Ważne: Bezpieczeństwo ma dla nas wysoki priorytet. Dlatego zawsze upewniamy się, że masz uprawnienia do wejścia do danego mieszkania. Jeśli dokumenty tożsamości znajdują się w mieszkaniu, pokaż je nam po otwarciu drzwi.

Masz pytania dotyczące usługi ślusarskiej OPAK?

Ponieważ OPAK znany jest z tego, że pomaga w nagłych wypadkach – to teraz usługa ślusarza rozszerzyła to również na drzwi mieszkania. OPAK pomaga w szybkim powrocie do mieszkania lub domu jednorodzinnego, szeregowego lub bliźniaka.

Tak. Oferujemy również otwieranie samochodów z zatrzaśniętymi w środku kluczykami. Należy to jednak do usług pomocy drogowej.

Dokładamy wszelkich starań, aby być u Ciebie jak najszybciej. Czas oczekiwania może być różny w zależności od sytuacji dotyczącej zamówień i sytuacji na drodze. Z reguły jesteśmy na miejscu w ciągu 45 minut. Prosimy o pozostanie w pobliżu, nasz pomocnik skontaktuje się z Tobą natychmiast po złożeniu zamówienia.

To zależy w dużej mierze od indywidualnej sytuacji. W wielu przypadkach może to być ostatecznie ustalone dopiero na miejscu przez pomocnika.

Nie otwieramy drzwi wejściowych do budynków wielorodzinnych. W takich przypadkach należy skontaktować się z administracją nieruchomości lub właścicielem. OPAK oferuje również otwieranie drzwi samochodowych – w tym celu prosimy o kontakt z naszym serwisem pomocy drogowej lub zgłoszenie awarii bezpośrednio przez internet.

Większość przypadków otwarcia drzwi jest możliwa do wykonania bez zniszczenia drzwi, ościeżnicy lub zamka. W wielu przypadkach może to być ostatecznie ustalone dopiero na miejscu przez pomocnika. Jeśli w wyjątkowych przypadkach konieczne jest zniszczenie drzwi, wyraźnie zaznaczymy to z wyprzedzeniem i przystąpimy do działania dopiero po uzyskaniu Twojej zgody.

Doradztwo w zakresie zabezpieczeń i zamków oraz otwieranie drzwi w sytuacjach niebezpiecznych nie wchodzi w zakres naszych usług. Ponieważ koncentrujemy się na pomocy w kluczowych sytuacjach kryzysowych, obecnie nie jesteśmy w stanie zaproponować Ci spotkania. Prosimy dzwonić tylko wtedy, gdy potrzebna jest natychmiastowa pomoc.

Naszych pomocników z pomocy drogowej znasz z ulicy – zawsze w drodze z misją niesienia pomocy. Nasze firmy partnerskie w żaden sposób nie są od nich gorsze. Aby maksymalnie ułatwić pracę pomocnika, należy wziąć pod uwagę następujące kwestie:

Wyjaśnij swoją sytuację: Aby pomocnik jak najlepiej zrozumiał Twoją sytuację, wyjaśnij mu jak najdokładniej, co się stało.

Aby zapobiec nadużyciom, musimy się upewnić, że jesteś upoważniony do wejścia do mieszkania. Dlatego należy mieć przygotowane dokumenty tożsamości. Jeśli są w mieszkaniu, zobowiązujesz się do pokazania dokumentów natychmiast po otwarciu.

Stawiamy na nieniszczące otwieranie i przejrzyste procedury. Dlatego pomocnicy sprawdzą, czy Twoje drzwi nie miały wcześniejszych uszkodzeń, co musisz potwierdzić przed otwarciem.

Będzie nam miło, jeśli po skorzystaniu z naszych usług poświęcisz chwilę, aby nas ocenić.
Można to zrobić poprzez nasz proces online, poprzez Google (E-OPAK – ślusarz Częstochowa) lub w formie kwestionariusza, który prześlemy Ci pocztą. Bardzo dziękujemy!

Nasza misja

Łączymy niesienie pomocy innym z przyjemnością i naszą fascynacją do motoryzacji. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, wciąż podnosząc kwalifikacje i poprzeczkę. Jesteśmy przekonani, że nasze usługi w sposób znaczący poprawią możliwości uzyskania pomocy na polskich drogach.

Wyszukiwanie

Profile

Facebook

e-OPAK na Facebooku