fbpx
Logo e-OPAK - Ogólnopolska Pomoc Drogowa
Wezwij Pomoc 24h/7

Pomoc drogowa 24/7

Zgłoś awarię online

Wypełnij formularz

+48 531 120 251

Telefoniczne zgłaszanie awarii

Serwis

+48 512 640 361

Wszystko poza zgłaszaniem awarii (8:00-16:00)

Edit Template
Start » Usługi » Transport Specjalny

Potrzebujesz przewieźć ładunek? Nie musisz już dalej szukać transportu specjalnego. – my zrobimy to za Ciebie!

Pracujemy przez 24h – 7 dni w tygodniu. Nasza pomoc obejmuje cały kraj.

Potrzebujesz informacji?

Chcesz abyśmy oddzwonili?

Transport specjalny to usługa, która wymaga nie tylko odpowiedniego sprzętu, ale także doświadczenia i profesjonalizmu. W e-opak.pl wiemy, jak ważne jest dla naszych klientów, aby ich maszyny lub przedmioty dotarły na miejsce bezpiecznie i terminowo. Dlatego oferujemy kompleksowe usługi transportowe dla różnych rodzajów ładunków, które nie mieszczą się w standardowych wymiarach lub wagach.

e-opak.pl – Twój partner na drodze

Co przewozimy?

Nasza firma specjalizuje się w przewozie maszyn rolniczych, takich jak ciągniki, kombajny, kosiarki czy opryskiwacze. Zajmujemy się także transportem wózków widłowych, quadów, motorów i innych pojazdów mechanicznych. Ponadto przewozimy maszyny budowlane, takie jak koparki, ładowarki, walce czy betoniarki. Nie stanowią dla nas problemu również przedmioty gabarytowe, takie jak kontenery, zbiorniki czy elementy konstrukcyjne.

Czym przewozimy?

Dysponujemy nowoczesnym i sprawdzonym taborem transportowym, który jest dostosowany do różnych rodzajów ładunków. Flota naszych partnerów składa się z samochodów ciężarowych o różnej ładowności i długości naczep. Posiadamy także naczepy niskopodwoziowe, które umożliwiają transport ładunków o dużej wysokości. Do przewozu pojazdów mechanicznych używamy lawet i platform.


Nasza firma ma wieloletnie doświadczenie w branży transportowej i współpracuje z wieloma partnerami o różnej specjalizacji. Znamy potrzeby i oczekiwania naszych zleceniodawców i staramy się im sprostać na każdym etapie realizacji usługi. Oferujemy atrakcyjne ceny, elastyczne terminy i indywidualne podejście do każdego zlecenia.

Jeśli chcesz skorzystać z naszych usług transportu specjalnego, skontaktuj się z nami już dziś.

Przygotujemy dla Ciebie bezpłatną wycenę i doradzimy najlepsze rozwiązanie dla Twojego ładunku. Nie zwlekaj i zaufaj profesjonalnym partnerom z e-opak.pl!


Formularz wyceny transportu specjalnego.

Formularz wyceny transportu specjalnego.

Informacje dotyczące ładunku

Termin załadunku

Miejsce załadunku

Miejsce rozładunku

Dana zamawiającego

Imię Nazwisko
Imię Nazwisko
Imię
Nazwisko

Administratorem Twoich danych osobowych jest GiMedia Krzysztof Gidziela z siedzibą w Częstochowie (ul. Główna 23, 42-280 Częstochowa). Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

Oceń tą stronę