Wezwij Pomoc 24h/7

Pomoc drogowa 24/7

Zgłoś awarię online

Wypełnij formularz

+48 531 120 251

Telefoniczne zgłaszanie awarii

Serwis

+48 512 640 361

Wszystko poza zgłaszaniem awarii (8:00-16:00)

Edit Template
Start » Usługi » Wypożyczalnia Lawet

Przewożenie pojazdów na lawecie to najbardziej bezpieczna forma transportu samochodów uszkodzonych. Wyklucza nam wszystkie niebezpieczeństwa, związane z holowaniem pojazdu. Kiedy my będziemy zajmować się twoim autem, masz czas na zadzwonienie do serwisu, ubezpieczyciela, na kontakt z najbliższymi. Twoim jedynym zadaniem będzie przekazanie nam kluczyków oraz wskazanie miejsca docelowego.

Dzięki współpracy z najlepszymi, możemy przewieźć każde auto osobowe niezależnie od stanu uszkodzenia. Nasze lawety wyposażone są w wyciągarki, a na ekstremalne przypadki mamy w pogotowiu dźwig, który pomoże wyciągnąć auto z trudno dostępnych miejsc, np. z rowu.

W razie awarii zadzwoń do nas, a udzielimy Ci wszelkiego wsparcia!

Oceń stronę

Lokalizacje

Sprawdź obszary działania

Sprawdź w których województwach, miastach i na jakich drogach świadczymy usługi pomocy drogowej takie jak: Mobilne naprawy, holowanie, odpalanie samochodów, dowóz paliwa i inne.

Sprawdź

Partnerstwo

Zostań naszym partnerem

Prowadzisz firmę świadczącą usługi pomocy drogowej? Jesteś mobilnym mechanikiem? Posiadasz mobilną wulkanizację? Wypełnij formularz i dołącz do e-OPAK

Zostań Partnerem

Nasza Misja

Łączymy niesienie pomocy innym z przyjemnością i naszą fascynacją do motoryzacji. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, wciąż podnosząc kwalifikacje i poprzeczkę. Jesteśmy przekonani, że nasze usługi w sposób znaczący poprawią możliwości uzyskania pomocy na polskich drogach.

Serwis

Wyszukiwanie

Newsletter