Wezwij Pomoc 24h/7

Pomoc drogowa 24/7

Zgłoś awarię online

Wypełnij formularz

+48 531 120 251

Telefoniczne zgłaszanie awarii

Serwis

+48 512 640 361

Wszystko poza zgłaszaniem awarii (8:00-16:00)

Edit Template
Start » Ubezpieczenia

Ubezpieczenia Komunikacyjne

Porównaj i skalkuluj najlepsze ubezpieczenie dla Ciebie

Odkryj Swoją Idealną Ofertę Ubezpieczenia Komunikacyjnego z Kalkulatorami OC i AC!

W naszym serwisie bezpieczeństwo Twojego pojazdu staje się naszym priorytetem. Rozumiemy, że każdy kierowca pragnie połączenia optymalnej ochrony z przystępną ceną. Dlatego właśnie stworzyliśmy to porównanie, które uczyni proces wyboru ubezpieczenia OC i AC prostym i przyjemnym zadaniem.

Za pomocą innowacyjnych kalkulatorów OC i AC, możesz w łatwy i szybki sposób obliczyć potencjalne koszty ubezpieczenia swojego pojazdu. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym kierowcą, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę za kierownicą, otrzymasz dostostosowaną ofertę do Twoich indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Oceń tą stronę

Lokalizacje

Zobacz wszystkie lokalizacje

Sprawdź w których województwach, miastach i na jakich drogach świadczymy usługi pomocy drogowej takie jak: Mobilne naprawy, holowanie, odpalanie samochodów, dowóz paliwa i inne.

Sprawdź wszystkie

Partnerstwo

Zostań naszym partnerem

Prowadzisz firmę świadczącą usługi pomocy drogowej? Jesteś mobilnym mechanikiem? Posiadasz mobilną wulkanizację? Wypełnij formularz i dołącz do e-OPAK

Zostań Partnerem

Nasza Misja

Łączymy niesienie pomocy innym z przyjemnością i naszą fascynacją do motoryzacji. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, wciąż podnosząc kwalifikacje i poprzeczkę. Jesteśmy przekonani, że nasze usługi w sposób znaczący poprawią możliwości uzyskania pomocy na polskich drogach.

Serwis

Wyszukiwanie

Profile

Facebook

e-OPAK na Facebooku